kontakt

Agencja Reklamowa REX s.c.
ul. Astrowa
87-100 Toruń

 

DRUK WIELKOFORMATOWY, FLAGI, NAKLEJKI, PLAKATY
.
tel._601 614 741

 

SITODRUK, USŁUGI ARTYSTYCZNE
_
tel._601 614 743

 

REKLAMA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA, LITERY PRZESTRZENNE
_
tel._601 614 742

 

NAPISZ DO NAS:
.

Flagi Agencja Reklamowa Rex Toruń

Flagi to podstawa naszej działalności. Mają przeróżną postać i ciągle się zmieniają znajdując szereg nowych zastosowań. Wychodząc temu naprzeciw nieustannie poszerzamy zakres naszej oferty.

flagi firmowe

flagi_torun_rex

Flaga reklamowa / firmowa jest obecnie podstawowym środkiem promocji używanym do reklamy czy to zewnętrznej (targi, siedziby firm, festyny) jak i wewnętrznym (hale targowe, sklepy). Wiemy, że aby flaga firmowa/ reklamowa mogła dobrze spełniać swoje zadanie, musi przede wszystkim mieć najwyższą jakość wykonania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykorzystując nasze ponad 11 letnie doświadczenie, dostarczamy flagi firmowe/ reklamowe które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i to nie tylko pod względem estetycznym ale i trwałości. Co zyskujemy dzięki flagom firmowym? Otrzymujemy dynamiczną reklamę wyróżniającą się na tle stabilnych tablic, Tani i skuteczny sposób na budowę świadomości marki u Klientów, Mobilność dzięki łatwości złożenia flagi i wywieszenia jej w innym miejscu.

Flagi Typu "BeachFlag"

bowlflag_torun

Flaga z lekkim i praktycznym masztem przenośnym z przeznaczeniem na krótkotrwałe, okresowe ekspozycje zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Dzięki unikalnie ukształtowanej dolnej krawędzi zachowuje idealny kształt i napięcie flagi, bez względu na intensywność wiatru.

flagi samochodowe

flagi_samochodowe_torun_rex

Flaga coraz częściej stosowana w Polsce, w systemie mocowanym do bocznego okna samochodu jako flaga promująca barwy narodowe, kluby piłkarskie lub flaga reklamowa. System składa się z dzianinowej flagietki, której nadruk może być dowolnie zaprojektowany oraz niewielkiego maszciku z tworzywa sztucznego. Konstrukcja maszciku zapobiega zsunięciu się flagi nawet podczas szybkiej jazdy (maksymalna zalecana prędkość 50 km/h). Kształt uchwytu mocującego zespolonego z masztem umożliwia swobodne domknięcie szyby.

flagi narodowe

flagi_torun_narodowe_rex

Wzory flag i nie tylko flag ale też chorągwi, sztandarów czy bander są ściśle określone przez ich właściciela. Są one bowiem zwyczajowo częścią głębokiej symboliki o charakterze narodowym, obywatelskim czy religijnym, a w wielu wypadkach podlegają ochronie prawnej z urzędu. Podejmując się wykonania nawet najbardziej egzotycznych flag narodowych bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłowe proporcje i użycie właściwych barw. Konsultujemy te dane w dostępnych źródłach z ambasadami włącznie, aby delikatne z natury sprawy między narodami i państwami miały właściwą oprawę. Proponujemy Państwu pełny zestaw flag narodowych wchodzących w skład Unii Europejskiej w standardowych wymiarach w specjalnych cenach.

flagietki

flagietki_torun

Kompletne systemy reklamowe składające się z niewielkich flag i masztów/uchwytów - ściennych, elewacyjnych lub wolnostojących - w zależności od potrzeb. Stosowane do ekspozycji zewnętrznej jak i wewnętrznej, przeznaczenie: Elewacyjne - wizerunkowe, na zewnątrz budynków, Ścienne - reklamowe, w punktach sprzedaży tymczasowej, Gabinetowe - wizerunkowe, niewielkie, stojące symbole.

flagi_IKONKA

FLAGI REKLAMOWE

Flagi to podstawa naszej działalności...

druk_IKONKA

wielki druk

To najskuteczniejsza forma reklamy...

reklama_IKONKI

reklama

Reklama zewnętrzna i wewnętrzna...

sito_IKONKA

sitodruk

Sitodruk, termotransfer...

artystyczne_IKONKI

KUP OBRAZ

Kup lub zamów obraz...