kontakt

Agencja Reklamowa REX s.c.
ul. Astrowa
87-100 Toruń

 

DRUK WIELKOFORMATOWY, FLAGI, NAKLEJKI, PLAKATY
.
tel._601 614 741

 

SITODRUK, USŁUGI ARTYSTYCZNE
_
tel._601 614 743

 

REKLAMA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA, LITERY PRZESTRZENNE
_
tel._601 614 742

 

NAPISZ DO NAS:
.

druk wielkoformatowy toruń

Druk wielkoformatowy to jedna z najbardziej popularnych i najskuteczniejszych form reklamy. Wykonujemy go przy użyciu maszyn solwentowych. Przy druku wielkoformatowym mamy do dyspozycji bardzo duży wachlarz dostępnych mediów, na których możemy wykonać wydruki np. folia samoprzylepna, folia one way vision, backlight, papier, PCV i wiele innych. Po wykonaniu wydruku pozostaje wykończenie pracy, czyli przycięcie do zamówionego rozmiaru, zalaminowanie, czy też obróbka banerów reklamowych.

plakaty

plakat_miechalek_amelka

W naszej wielkoformatowej ofercie polecamy wydruki na papierze i na płótnie. Plakaty, wydruk plakatów, plakaty ze zdjęcia, wydruk zdjęć i obrazów na płótnie. Plakat – rodzaj wyrobu poligraficznego zaliczany do akcydensów. Druk jednostronny dużego formatu, o charakterze propagandowym lub reklamowym, służący do umieszczania w stałych, publicznych miejscach (rozklejany, umieszczany w witrynach).

folia okienna OWV

owv

Folia One Way Vision to folia z dziurkami, które umożliwiają przepuszczanie światła. Folia perforowana umożliwia zaprezentowanie grafiki zachowując, przy tym, dostęp do światła. Grafika przysłania wnętrze, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz nie zabiera komfortu widzenia i obserwowania świata zewnętrznego. Folia ta osiąga efekt półprzepuszczalności światła redukując jego dostęp do 50%.

banery reklamowe

banery_torun_rex

Banery reklamowe są bardziej wyrafinowaną formą plakatu. W porównaniu z plakatem, baner reklamowy (wielkoformatowy, baner PCV) jest odporny na niepogodę, wytrzymały nawet przy silnym wietrze czy uciążliwym deszczu. Proponujemy tanie banery reklamowe, których jakość gwarantuje drukarnia Smart Print. Cennik banerów nie powinien Cię zaskoczyć, mimo że za najwyższą jakość warto jest zapłacić dużo.

flagi_IKONKA

FLAGI REKLAMOWE

Flagi to podstawa naszej działalności...

druk_IKONKA

wielki druk

To najskuteczniejsza forma reklamy...

reklama_IKONKI

reklama

Reklama zewnętrzna i wewnętrzna...

sito_IKONKA

sitodruk

Sitodruk, termotransfer...

artystyczne_IKONKI

KUP OBRAZ

Kup lub zamów obraz...